• ×

  İl Başkanı

  ÖMER ORUÇ BİLAL DEBGİCİ

  24.12.1974’te Kahramanmaraş’ta doğdu. İlköğrenimi Fatih İlkokulu’nda, liseyi Kahramanmaraş Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 1992 yılında Üniversiteyi İstanbul Teknik Üniversitesi Sakarya Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü kazandı ve 1997 yılında mezun oldu. 1997-1998 arası aile şirketinde inşaat mühendisi ve yönetici olarak çalıştı. Askerliğini Kasım 1998 – Temmuz 1999 arası İstanbul ve Edirne’de 546. İstihkam İnşaat Taburu’nda kısa dönem çavuş olarak yaptı. 1999 – 2007 arası konut yapı kooperatiflerinde şantiye şefi, kontrol mühendisi, yönetici mühendis olarak çalıştı. 2007 yılında kendi serbest inşaat mühendislik bürosunu açtı. Halen kendi işyerinde proje, taahhüt ve serbest danışmanlık hizmetlerini yürütmektedir. 1997 yılında evlenmiş olup, 1 kız çocuğu babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ADEM ARICI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET ALICI

  1964 yılı Kahramanmaraş İli Göksun ilçesi doğumluyum. İlkokul eğitimini Göksun Değirmendere ilkokulunda, ortaokul ve lise eğitimini Kahramanmaraş ‘ta Cumhuriyet Ortaokulu , Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesinde tamamladım. Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1987 yılında mezun oldum. 2005 yılına kadar müşavir hazine avukatı olarak çalıştım. Avukatlık döneminde baro yönetimlerinde bulundum. 2005 tarihinde noterliğe başladım. Noter odalarının yönetim kurulu üyeliklerinde görev aldım. Partimizin Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanlığı yönetiminde başkan yardımcısı sıfatıyla; seçim işleri başkanı , siyasi ve hukuki işler başkanı olarak görev yaptım. Halen Kahramanmaraş 6.Noteri olarak görev yapmaktayım. Ayrıca partimizin Kahramanmaraş İl Başkanlığı yönetiminde başkan yardımcısı olarak teşkilat başkanlığı görevini yürütmekteyim. Evli ve üç çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET DEMİRKOL

  1978 Kahramanmaraş doğumlu. Ailesine ait makina imalatı yapan şirketin 15 yıldır yöneticiliğini yapıyor. Halen Demirkol Makina Sanayi ve Tic. Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Üyesi. Evli ve 2 çocuk babası.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET SAKA

  1982 YILINDA KAHRAMANMARAŞ İLİ KARATAŞ KÖYÜNDE DOĞDUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ KAHRAMANAMARAŞ’TA, YÜKSEKÖĞRENİMİMİ KONYA SALÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ’NDE TAMAMLADIM. AVUKATLIK STAJIMIN ARDINDAN 2006 YILINDAN BU YANA KAHRAMANMARAŞ MERKEZ’DE SERBEST AVUKAT OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. 2013 YILINDA AK PARTİ DULKADİROĞLU KURUCU İLÇE YÖNETİMİNE ATANDIM. DULKADİROĞLU İLÇE BAŞKANLIĞINDA İLÇE SEKRETERİ, SEÇİM İŞLERİ BAŞKANLIĞI, SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM. 2018 YILINDA YAPILAN İL KONGRESİNDE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM. 24 HAZİRAN 2018 GENEL SEÇİMLERİNDE İL SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM. HALEN İL SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNE DEVAM ETMEKTEYİM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET SERKAN TANRIVERDİ

  1976 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk , Orta ve Lise öğrenimini Kahramanmaraş’ta sırasıyla Atatürk ilkokulu, Kahramanmaraş Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2000 - 2001 yılları arası Amerika’da Colorado State University’de Dil eğitimi aldı. 2002 yılında Lutuf Mensucat A.Ş.’de iş hayatına başladı. 2004 – 2009 ve 2009 – 2014 Yılları arasında iki dönem Ak Parti Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulundu. Halen Lutuf Mensucat A.Ş. Genel Müdürü , Arateks A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği ve KASİAD (Kahramanmaraş Sanayici ve İş Adamları Derneği) Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmekte olup Evli ve iki çocuk babasıdır. .

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ ÖZGÜL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ATİLA KELEBEK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AZİZ GÜMÜŞ

  15.4.1971 yılı Kahramanmaraş doğumluyum ilk orta ve lise eğitimimi Kahramanmaraş'ta tamamladım anadolu üniversitesi Yönetim ve organizasyon bölümünden terkettim evli ve dört çocuk babasıyım halen işletmecilik yapmaktayım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BEYZA KÖSEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BİLGE DANYILDIZI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BÜNYAMİN TORUN

  KAHRAMANMARAŞ MERKEZ ILICA KASABASINDA DOĞDUM. İLK, ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ ILICADA YAPTIM . ŞUANDA ILICA DA İKAMET ETMEKTEYİM, ESNAFLIK YAPIYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CEVDET ŞEKKELİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CÜNEYT DOĞAN

  1969 doğumluyum. Gaziantep Üniversitesi İşletme Fakültesinde okudum. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Bağımsız denetçiyim. Evli ve bir çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EBRAR CEYHAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ENDER UMUT PAPUÇÇU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATİH IŞIK

  İŞ KARİYERİ: Kahramanmaraş da Tekstil sektöründe faaliyet gösteren Karacasu Tekstil Tic. ve San. Aş.de 1998 yılında iş hayatıma başladım halen bu firmada görevime Genel Müdür olarak devam emekteyim. İşletme uzmanı olarak başladığım iş hayatımda 2 yıl bu görevi sürdürdüm arkasından 3 yıl Planlama Müdürü olarak, 4 yıl İş Geliştirme ve Ticaret Müdürü olarak görev yaptım. 2007 yılından bu yana Genel Müdür olarak görevime devam etmekteyim. SİYASET KARİYERİ: Öğrencilik yıllarımda Refah Partisinde Gençlik faaliyetlerinde bulundum,Fazilet Partisinde Aksu Mahalle Başkanlığı ardından İl gençlik kolları Başkan yardımcılığı yaptım. Ak Partimizin kurulmasından Sonra gerçekleşen Kahramanmaraş 1.Olagan Kongresinde İl Yönetim Kuruluna seçildim, 2.Olagan Kongrede İl Yönetim Kurulu görevine tekrar seçildikten sonra 2009 yılına kadar bu görevimi sürdürdüm. 2009/2013 yılları arasında Teşkilatta normal üye olarak görevime devam ettim. 2013 yılında İlimizin Büyükşehir statüsüne kavuşmasından sonra kurulan Onikişubat İlçesi Kurucu Yönetim Kurulunda görev aldım, Teşkilat Başkanlığı,Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevini yürüttüm. Cumhurbaşkanlığı Seçiminde İlçe SKM başkanı olarak görev yaptım. İlçemizin 1. Olağan Kongresinde tekrar İlçe Yönetim kurulunda görev alarak 2016 ocak ayına kadar İlçe Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevini yürütmekte iken 2016 ocak ayında yeni atanan İl yönetim kuruluna seçildim. İl Başkan yardımcısı olarak görevimi sürdürmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATİH PINAR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FEHİM ASLANTÜRK

  1986 yılında K.Maraş’ta doğdum. 2004 yılında Lise öğrenimimi Kahramanmaraş Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi’nde tamamladım. 2009 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2010 yılında Askerlik vazifemi tamamladım. 2010 yılında İklimlendirme sistemleri proje mühendisi olarak İstanbul’da bir proje-taahhüt firmasında iş hayatıma başladım. 2011-2014 yılları arasında Bosch Termoteknik firması bünyesinde Isıtma sistemleri Ürün Yöneticiliği pozisyonunda görev aldım. 2014-2016 yılları arasında Soğutma-Havalandırma cihazları satışı yapan yabancı menşeili bir firmada Bölge Satış Müdürü olarak görev aldım. 2017 yılı Ocak Ayı itibarı ile G.Antep Üniversitesi İngilizce İşletme yüksek lisansımı (MBA) tamamladım. 2016 yılı Kasım ayı itibarı ile kendi işletmem olan ve İklimlendirme (Isıtma, Soğutma, Havalandırma) sektöründe hizmet veren ASFE Mekanik Mühendislik Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi’ni kurarak iş hayatıma devam ediyorum. Evliyim ve 1 çocuk babasıyım..

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAKAN DERELİ

  1968 YILINDA GÖKSUN İLÇESİNDE DOĞDUM. İLKOKULU KAHRAMANMARAŞ MERKEZ ORTA OKULU GÖKSUN, LİSE EĞİTİMİNİ KAHRAMANMARAŞ MERKEZ’DE TAMAMLADIM VE TİCARET HAYATINA BAŞLADIM. ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA ODESSA MECHNİKOV ÜNİVERSİTESİNDE ULUSLARASI İLİŞKİLER OKUDUM. (DENKLİK YOK) İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ VE 2005 YILINDA KAHRAMANMARAŞSPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTIM. AK PARTİ’DE İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, AR-GE BİRİM BAŞKANLIĞI YAPTIM. HALEN İL BAŞKAN YARDIMCISI, TANITIM VE MEDYA BAŞKANI GÖREVİMİ YÜRÜTMEKTEYİM. ŞU ANDA TİCARET HAYATIMA MÜSİAD ÜYESİ OLARAK OTOMOTİV VE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE DEVAM ETMEKTEYİM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAMİ KOÇ

  1963 Yılında Kahramanmaraş ili Göksun ilçesi Yağmurlu Mahallesinde doğdum.Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler mezunuyum.Eczacıbaşı İlaç Pazarlama ve Sanofi Aventis ilaç A.Ş de reprezantlık ve bölge yöneticiliği yaptıktan sonra 2010 yılında emekli oldum.Evli ve iki erkek bir kız olmak üzere üç çocuk babasıyım. Kahramanmaraş Kafkas Kültür Derneği ve Türkiye Beyazay Derneği Kahramanmaraş Şubesinde yönetim kurulu üyesiyim.2014 Yılbaşından itibaren Kahramanmaraş AK Parti il yönetiminde görev almaktayım. 2014 yılında Göksun ilçe koordinatörlüğü 2015 yılında Elbistan ilçe koordinatörlüğü görevlerini yürüttüm.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HANİFİ COŞKUN AĞDUR

  1978 K.Maraş merkez ilçesi doğumluyum. İlköğretimi Karamanlı İlkokulu’nda, orta öğrenimimi Lise öğrenimimi Kahramanmaraş Fatih Lisesinde başlayarak son dönemimi İbrahim çalık lisesinde okuyarak yaptım. Daha sonra Süleyman Demirel üniversitesi harita kadastro bölümünü kazandım. Öğrenim aşamasında almış olduğum kararla öğrenimimi yarıda kesip iş hayatına atıldım. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü kazanarak Üniversite öğretimine tekrar başladım. MASTER İnşaat Tekstil san ve Tic Ltd. Şti.ve MARSÜT Hayvancılık Tarım Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. lerinin hissedarlarındanım ve halen MASTER inşaat Tekstil san ve Tic Ltd. Şti. ‘nde üst düzey yöneticilik yapmaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN BASRİ KEMALOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HATİCE ÇAKAR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HATİCE KÜBRA ERGİN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İMİRZE DEMİR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KEVSER ARDIÇ

  19.03.1984 Kahramanmaraş doğumluyum. 1998-2001 yılları arasında da Kahramanmaraş Anadolu İmam-Hatip Lisesi'ni bitirdim. Üniversite hayatıma evlendiğimden dolayı ara vermek zorunda kaldım. 2006 yılında Fransa da Orleans bölgesinde ACOTAM Derneğine bağlı Mimosa Assocation de la Femme adlı kadın kolları derneğinin kuruculuğunu ve başkanlığını yaptım. Ayrıca Fransa'da Loduteque adlı Fransız kadın-çocuk oyun ve eğitim merkezinde personel ilişkileri müdür yardımcılığı yaptım. 2011 yılında Türkiye'ye kesin dönüş yaptıktan sonra çocuk gelişimini bitirdim. Şuan açıköğretim ilahiyat 2.sınıf öğrencisiyim. 2014 Mart yerel seçimlerinde Fatih Mahallesi'nden muhtar adayı oldum.4 erkek aday içerisinden 2.nci oldum. (62 oy ile kaybettim) Zekeriya Tanrıverdi İmam-Hatip Ortaokulu ve Senem Ayşe Ana Okullarında okul aile birliği başkanlığı yaptım. Parti içerisinde ilk olarak 2014 yılında Fatih Mahallesi temsilcisi olarak görev aldım. 2015 te yapılan kongrede Onikişubat ilçe yönetiminde asil üye seçildim. 2015 te il başkanlığına yapılan atamada ana kademe asil üye seçildim. Özel anaokulumuzda kurum müdürlüğü yapmaktayım. Evli ve 3 kız annesiyim. İyi seviyede Fransızca, orta derecede ingilizce biliyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET AKİF AĞCA

  1990 yılında kahramanmaraşta doğdum ilkokulu akçalı köyünde orta okulu taşımalı eğitimle türkoğlu ilçesinde okudum lise eğitimimi merkez hoca ahmet yesevi lisesinde tamamladım 2009 yılı itibari ile kahramanmaraş sütçü imam üniversitesi tekstil mühendisliği bölümünü kazandım ve halen okumaktayım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET AKİF ERDOĞAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KEREM UZUN

  1981 Kahramanmaraş doğumlu. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Kahramanmaraş’ta tamamladı. 2005 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. İhtisasını 2010 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı’nda tamamladı. Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hatanesi ve Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesinde çalıştı. Halen özel bir hastanede Fizik Tedavi Uzmanı olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MELİKE HATİPOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MERAL ŞİRİKÇİ

  2016-Şubat 2018: Ak Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği 2018-Devam: Ak Parti Kahramanmaraş Yönetim Kurulu Üyeliği

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MERVE GÜL ZORKUN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MÜCAHİD ENES PAK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MÜCAHİT KARA

  Mücahit KARA 1988, Merkez, Kahramanmaras doğumludur . Lise tahsilini İbrahim Çalık lisesinde tamamladı. Sonrasında İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi ve idari bilimler Fakültesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında sivil toplum kuruluslarinda gönüllülük esasli hizmetlerde bulundu. Askerlik vazifesini yaptıktan sonra Kahramanmaras Merkez'de faaliyetlerini sürdüren aile şirketinde yönetici olarak görev yapmaktadir.Akparti Onikişubat ilçe kurucu yönetim kurulu kurucu üyeliği, ilçe başkan yardımcılığı sekreterlik ve 13 aralık 2014 ilçe kongresinden sonra dış ilişkiler başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur .Şimdi de Ak parti il başkan yardımcılığı Tanıtım Medya başkanlığı görevinde bulunmaktadır. Ekip calismasi ve takim ruhu gibi alanlarda kendini gelistirmistir. Orta derece İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMED NECMEDDİN SERTPOLAT

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHİTTİN BOLAT

  1962 tarihinde K.Maraş'ta doğdum.İlk,Orta ve Lise öğrenimimi K.Maraş'ta tamamladım.1984 yılında Aile şirketimizde ticarete başladım ve halen Hazır Giyim-Mobilya-Beyazeşya-Ulaşım ve Ilıca bölgesinde Otel işletmeciliği alanında faaliyet göstermekteyim.2009 yılında Ak Parti ilçe yönetim kurulunda göreve başladım.12 Şubat İlçe Başkanlığı kurucu üyesiyim.2013-2015 yılları arasında 12 Şubat İlçe Başkan Yardımcılığı yaptım.Evli 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT İLDENİZ

  03.03.1973 Kahramanmaraş doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Kahramanmaraş’ta tamamladım. 34 yıldır Emlak Müşavirliği yapmaktayım. 2 dönemdir Kahramanmaraş Emlak Müşavirleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktayım. Aynı zamanda 2 dönemdir de Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyesiyim. AK Parti’de 2013-2015 yıllarında AK Parti Kahramanmaraş İl Yönetiminde görevde bulundum. Orta derecede Arapça bilmekteyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT ŞAHİN

  1979 yılında Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'nde doğdu. İlk ve Ortaokulu Elbistan’da tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı .Bir çok derneğin ve yardım kuruluşlarının yönetim kurullarında bulundu. 1997 yılında iş hayatına giyim mağazasıyla başladı.Suan Kahramanmaraş piazza da avm türk telekom , ikbal lokantası ve Elbistanda öz şahinler sürücü kursuyla iş hayatına devam etmekte.,Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA BULUT

  02.12.1992 tairihinde gaziantep'in araban ilçesinde doğdum. Erzurum da başladığım ilköğretimimi Gaziantep'te tamamladım. Lisenin 1. ve 2. sınıfını MARUF MARUFOĞLU ANADOLU LİSESİNDE tamamladıktan sonra ÜLGAN KONUKOĞLU LİSESİNDE ortaoöğretimimi tamamladım. şimdi Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde Uluslararası ilişkiler okuyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ÇİMEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA KEKEÇ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURSENİ ALAGÖZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZLEM ÖZCAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RANA MÜŞTEKİN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEFER KILIÇ

  1954 YILINDAAFŞINDE DOGDUM.ORTA ÖGRETIMIMI AFŞINDE LISEYI K.MARAŞDA BITIRDIMURFA MESLEK YÜKSEK OKULU IDARI BÖLÜMÜNDE MEZUN OLDU.22 YIL TÜRKIYE IŞKURUMU 6 YIL VALILIK MAHALI IDARELERDE ÇALIŞTIM ŞUAN EMEKLIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SİBEL BİLGİÇ

  27.01.1993 Kahramanmaraş’ta doğdum. Ailemle birlikte yaşamaktayım ve 3 kardeşiz. Eğitim hayatıma Sütçü İmam Üniversitesi’nde yüksek lisans yaparak devam etmekteyim. Çeşitli alanlarda birçok eğitime katılmış bulunmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YAŞAR KANBUR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YUSUF KÖKÜNÜZ

  01.04.1972 yılında K.Maraş, Bertiz/Çatmayayla köyünde doğdum, ilk ve Orta okulu K.Maraş’ta okudum. 1992-1993 yılında Şırnak - Cizre Jandarma Komonda birliğinde vatani görevimi yaptım. 1994 yılından itibaren ticari hayata Tuhafiyeci olarak başladım. Halen şehir merkezinde, Özlem Kökünüz Tuhafiye Ltd. Şti. yönetim kurulu başkanı olarak görev yapmaktayım. 2003 yılından 2008 yılına kadar Ak Parti Merkez ilçe yönetiminde görev aldım. 2009 yılından itibaren Ak Parti İl Disiplin Kurulu üyesi olarak görev yapmaktayım. Evliyim, 2 oğlum 1 kızım var.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZEKERİYA DAĞ