• ×

  İl Başkanı

  AHMET ÖZDEMİR

  1977 yılında Kahramanmaraş da doğdu. Namık kemal İlkokulu ve orta öğrenimimi İmam Hatip lisesinde ;lise öğrenimimi ise Atatürk lisesinde tamamladı . 1996 yılında Dicle üniversitesi hukuk fakültesini kazandı ve 2001 yılında mezun oldu . Askerlik hizmetini yedek Subay olarak İzmir ve Ankara da tamamladı .13 yıldır Kahramanmaraş da avukatlık yapmaktadır .Evli ve Mustafa Bedirhan isminde bir oğlu var. İngilizce ve kısmen Arapça bilir. 4 yıl Kahramanmaraş Barosu yönetim kurulu üyeliği ve baro saymanlığı görevlerinde bulundu . Beş yıl süreyle Kahramanmaraş Barosunda Adli yardım Komisyonu başkanlığı yaptım (Ekonomik durumu olmayan insanlara hukuki yardım yapan kuruluş ). 2006 yılından 2013 yılına kadar Ak parti İl yönetim kurulu üyeliği ve bu süre zarfında İl Başkan Yardımcısı olarak Sosyal İşler Başkanlığı , Tanıtım ve Medya Başkanlığı ve iki dönem Seçim İşleri Başkanlığı görevinde bulundu. İl başkan yardımcısı iken 17/08/2013 tarihinde yeni kurulan metropol ilçelerden Onikişubat ilçesine kurucu ilçe başkanı olarak Ak Parti Genel Merkezi tarafından atandı . Daha sonra 2014 yılı aralık ayında yapılan ilçe kongresi ile yeniden ilçe başkanlığına seçildi Daha önce 1994 ve 2002 yılları arasında Refah Partisi, Fazilet ve Saadet partilerinde gençlik teşkilatında ve ana kademede il yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundu .(Babası Mevlüt ÖZDEMİR Milli Nizam Partisi Kmaraş kurucu üyelerindendir.) İlçe başkanı olarak devam ettiği Onikişubat İlçesi yaklaşık 370.000 nüfusu ile Kmaraş ın en büyük ilçesidir. İlçe başkanı olduğu sürede 2014 yerel seçimlerinde Ak parti %64,5, 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde %80,08 , 2015 Haziran Genel seçimlerinde %69,5 oy ve son olarak da 01 Kasım 2015 tarihinde yapılan genel seçimlerde %79,9 oy alarak nüfusu 300.000 in üzerindeki ilçelerde Türkiye birincisi olmuştur. 24.12.2015 Tarihinde Genel Başkanımız, Başbakanımız tarafından İl Başkanı Olarak Görevlendirilmiştir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET SERKAN TANRIVERDİ

  1976 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk , Orta ve Lise öğrenimini Kahramanmaraş’ta sırasıyla Atatürk ilkokulu, Kahramanmaraş Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2000 - 2001 yılları arası Amerika’da Colorado State University’de Dil eğitimi aldı. 2002 yılında Lutuf Mensucat A.Ş.’de iş hayatına başladı. 2004 – 2009 ve 2009 – 2014 Yılları arasında iki dönem Ak Parti Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulundu. Halen Lutuf Mensucat A.Ş. Genel Müdürü , Arateks A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği ve KASİAD (Kahramanmaraş Sanayici ve İş Adamları Derneği) Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmekte olup Evli ve iki çocuk babasıdır. .

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ EKEN

  04.01.1984 tarihinde Kahramanmaraş’ta doğdu. 2002 yılında; “Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi”nden mezun oldu. Lisans eğitimini “Mersin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği” bölümünde tamamladıktan sonra “LAL MALTA ve EC MALTA” okullarında yabancı dil eğitimi aldı. Askerlik görevini Ardahan İl Jandarma Komutanlığı’nda kısa dönem olarak tamamladı. Tahsil hayatı bittikten sonra aktif olarak başladığı iş hayatına, 2008 yılından bu yana EKEN Demir Çelik San.Tic.Şti.’nde Genel Müdür olarak devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ RIZA KARAKALE

  1990 Kahramanmaraş doğumluyum. İlk, Orta ve Lise eğitimlerimi Kahramanmaraş’ta tamamladım. 2012 yılında Kahramanmaraş Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi, 2015 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldum. 2015 yılında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde çalışmaya başladım. Halen Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde çalışmaktayım. 2009 yılında Ak Parti İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliğiyle başlayan siyasi hayatıma daha sonra 2013-2015 yılları arasında büyükşehir olmamız hasebiyle Onikişubat İlçe Gençlik Kollarında kurucu yönetim kurulu üyesi olarak devam ettim. Daha sonra Sosyal İşler Başkanlığı ve iki dönem Siyasi Hukuki İşler Başkanlığı görevlerinde bulundum. Orta derecede Osmanlıca bilmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYŞE BÜŞRA ŞİRİKÇİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AZİZ GÜMÜŞ

  15.4.1971 yılı Kahramanmaraş doğumluyum ilk orta ve lise eğitimimi Kahramanmaraş'ta tamamladım anadolu üniversitesi Yönetim ve organizasyon bölümünden terkettim evli ve dört çocuk babasıyım halen işletmecilik yapmaktayım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BEYZA KÖSEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CEMİL KEBABCIOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EBRU GÖRKEM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMİN UZUN

  1952 Yılında Döngele kasabasında dünya geldi. ilkokulu 1965 yılında Döngele İlkokulundan, 1967 yılında Döngele Kuran Kursundan eğitim gördü. 1976 yılında Kahramanmaraş İmam Hatip lisesinden mezun oldu. Adana Merkez Mutlu Mah. Camisine İmam hatip olarak tayin edildi. 1977-78 yıllarında Amasya ve Kıbrıs ta vatanı görevini yaptı. 1979 yılından itibaren Andırın ilçesi Tokmaklı Beldesi Kesim mah. İmam Hatibi olarak tekrar göreve başladı. 1980 yılında Adalet Kafalı ile evlenerek bu beldeye yerleşti. 1997 yılından itibaren Kahramanmaraş Şıhturan Mah. şeyh Camisine İmam Hatip olarak görevini devam etti. 2001 yılında 26 yıl hizmet yaptığı Diyanet İşleri Başkanlığından emekli oldu. 2 çoçuk babasıdır. 2001 yılından DÖNGELE Kasabası AK PARTİ Belde teşkilatını kurarak siyasi faaliyetlerine başladı. 2003 yılında Ak Parti Yenişehir Mahallesi Temsilciliği, 2009 yılından Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği, 2011 yılından Ak Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeliği görevine halen devam etmektedir. Arapça ve Fransızca bilmektedir.1952 YILINDA DONGELE KASABASINDA DOGDUM.1966 YILINDA DONGELE KOYU ILKOKULUNU BITIRDIM. 1967-1968 YILLARI ARASINDA KURAN KURSUNDA OKUDUM. 1969 DA IMAMHATIP LISESINE BASLADIM.1976 YILINDA IMAMHATIP LISESINI BITIRDIM. OKULUMU BITIRDIGIM 1976 YILINDA ADANA MERKEZ MUTLU MAHALLESINDE IMAM OLARAK GOREVE BASLADIM.1978-1979 YILLARI ARASINDA KIBRISTA ASKERLIK GOREVIMI YERINE GETIRDIM.ANDIRIN YESILOVA DA IMAM OLARAK 19 YIL GOREVIME DEVAM ETTIM.1997 YILINDA KAHRAMANMARAS MERKEZ ŞIH CAMIINDE GOREVE BASLADIM.2001 YILINDA EMEKLI OLDUM.2002 YILINDA AK PARTIDE SIYASETE KATILDIM.DONGELE BELDESINDE AK PARTI TESKILATININ KURUCULUGUNU YAPTIM.2004 YILINDA MERKEZ YENISHIR MAHALLESINDE MAHALLE BASKANLIGI GOREVI YAPTIM.2007 YILINDA FATIH MEHMET ERKOC BEY'IN BASKANLIGINDA IL YONETIM KURULU UYELIGI YAPTIM.2010 YILINDA NECATI OKAY BEY'IN BASKANLIGINDA MERKEZ ILCE YONETIM KURULU UYELIGI YAPTIM.2013 YILINDA METIN DOGAN BEY'IN BASKANLIGINDA IL YONETIM KURULU UYELIGI YAPTIM.2016 YILINDA AHMET OZDEMIR BEY'IN BASKANLIGINDA İL 2.YEDEK YONETIM KURULU UYELIGI GOREVINI YURUTMEKTEYIM. 5 SECIM BOYUNCA SECIM BUROSU MUDURLUGU GOREVI YAPTIM.ALLAH IZIN VERIRSE ONUMUZDEKI 2019 VE 2023 YILINDA YAPILACAK OLAN SECIMLERDE DE SECIM BUROSU MUDURLUGU GOREVINI USTLENEREK PROFESOR SECIM BUROSU MUDURU UNVANINI ALARAK EMEKLI OLACAGIM.YERIMI GENCLERE BIRAKACAGIM INSALLAH.AK PARTI UZMAN SECIM BUROSU MUDURU EMIN UZUN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRE NASIR

  1989 yılında Bitlis Tatvan ilçesinde doğdu, ilkokul ve ortaöğrenim ve lise eğitimini Kahramanmaraş'ta tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde iktisat fakültesi kamu yönetiminde okuyor. Kısmen kürtçe ve ingilizce biliyor . 2009 yılında askerlik hizmetini Kütahya ve Samsunda tamamladı. İnşaat sektörü , Mimarlık sektörü ve Otelcilik sektöründe şirket ortaklığı ve şirket müdürlüğü yapmaktadır . 18.01.2012 tarihinden itibaren Kahramanmaraş AK Parti üyesi olarak hizmet vermeye başlamıştır . 17 .01.2015tarihinde Metin Doğan ile il yönetim kurulu yedek listesinde bulunmuştur. 13.01.2016 tarihinde il başkanı seçilen Ahmet Özdemir ile Ak Parti il yönetim listesinde bulunmuştur ve faaliyetleri devam etmektedir..

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ENDER UMUT PAPUÇÇU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATİH IŞIK

  İŞ KARİYERİ: Kahramanmaraş da Tekstil sektöründe faaliyet gösteren Karacasu Tekstil Tic. ve San. Aş.de 1998 yılında iş hayatıma başladım halen bu firmada görevime Genel Müdür olarak devam emekteyim. İşletme uzmanı olarak başladığım iş hayatımda 2 yıl bu görevi sürdürdüm arkasından 3 yıl Planlama Müdürü olarak, 4 yıl İş Geliştirme ve Ticaret Müdürü olarak görev yaptım. 2007 yılından bu yana Genel Müdür olarak görevime devam etmekteyim. SİYASET KARİYERİ: Öğrencilik yıllarımda Refah Partisinde Gençlik faaliyetlerinde bulundum,Fazilet Partisinde Aksu Mahalle Başkanlığı ardından İl gençlik kolları Başkan yardımcılığı yaptım. Ak Partimizin kurulmasından Sonra gerçekleşen Kahramanmaraş 1.Olagan Kongresinde İl Yönetim Kuruluna seçildim, 2.Olagan Kongrede İl Yönetim Kurulu görevine tekrar seçildikten sonra 2009 yılına kadar bu görevimi sürdürdüm. 2009/2013 yılları arasında Teşkilatta normal üye olarak görevime devam ettim. 2013 yılında İlimizin Büyükşehir statüsüne kavuşmasından sonra kurulan Onikişubat İlçesi Kurucu Yönetim Kurulunda görev aldım, Teşkilat Başkanlığı,Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevini yürüttüm. Cumhurbaşkanlığı Seçiminde İlçe SKM başkanı olarak görev yaptım. İlçemizin 1. Olağan Kongresinde tekrar İlçe Yönetim kurulunda görev alarak 2016 ocak ayına kadar İlçe Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevini yürütmekte iken 2016 ocak ayında yeni atanan İl yönetim kuruluna seçildim. İl Başkan yardımcısı olarak görevimi sürdürmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATMA ŞİŞMAN

  1971 Kahramanmaraş doğumlu ,ilk orta ve lise eğitimini Kahramanmaraş'ta tamamladı. Milli Eğitim Bakanlığının Limme Projesine katıldı.2(iki) yıl eğitim aldı. K.S.Ü nün tekstil bölümünden''yüksek onur ödülü '' belgesi ve tekstil teknikeri ünvanı ile mezun oldu. Şuan A.Ö.F işletme 3.(üçüncü) sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmektedir. Toplumsal hayata ve eğitim sorunlarına duyarlı birey olarak sürekli eğitim camiasına katkı verdi. Bu bağlamda ; Özel Beyza Koleji, Abdurrahim Karakoç Orta Okulu bünyesinde Okul Aile Birliği başkanı olarak görev yaptı , halen Hasan Balcı İlk Öğretim Okulu okul aile birliği başkanı olarak eğitim ile bağını sürdürmektedir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Zirve Üniversitesinin uyguladığı Aile Danışmanlığı projesi çerçevesinde eğitim alarak ''Aile Danışmanı'' sertifikası aldı Ak Parti İl Kadın Kollarında yönetim kurulu üyeliği ve teşkilat başkanlığı görevlerinde bulundu. Evli ve ikisi erkek biri kız üç çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAKAN DERELİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAMİ KOÇ

  1963 Yılında Kahramanmaraş ili Göksun ilçesi Yağmurlu Mahallesinde doğdum.Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler mezunuyum.Eczacıbaşı İlaç Pazarlama ve Sanofi Aventis ilaç A.Ş de reprezantlık ve bölge yöneticiliği yaptıktan sonra 2010 yılında emekli oldum.Evli ve iki erkek bir kız olmak üzere üç çocuk babasıyım. Kahramanmaraş Kafkas Kültür Derneği ve Türkiye Beyazay Derneği Kahramanmaraş Şubesinde yönetim kurulu üyesiyim.2014 Yılbaşından itibaren Kahramanmaraş AK Parti il yönetiminde görev almaktayım. 2014 yılında Göksun ilçe koordinatörlüğü 2015 yılında Elbistan ilçe koordinatörlüğü görevlerini yürüttüm.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HANİFİ COŞKUN AĞDUR

  1978 K.Maraş merkez ilçesi doğumluyum. İlköğretimi Karamanlı İlkokulu’nda, orta öğrenimimi Lise öğrenimimi Kahramanmaraş Fatih Lisesinde başlayarak son dönemimi İbrahim çalık lisesinde okuyarak yaptım. Daha sonra Süleyman Demirel üniversitesi harita kadastro bölümünü kazandım. Öğrenim aşamasında almış olduğum kararla öğrenimimi yarıda kesip iş hayatına atıldım. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü kazanarak Üniversite öğretimine tekrar başladım. MASTER İnşaat Tekstil san ve Tic Ltd. Şti.ve MARSÜT Hayvancılık Tarım Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. lerinin hissedarlarındanım ve halen MASTER inşaat Tekstil san ve Tic Ltd. Şti. ‘nde üst düzey yöneticilik yapmaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HANIM MÜŞTEKİN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAZAL KEKLİKCİ

  1993 yılında Kahramanmaraş'ta doğdum. 2011 yılında Kahramanmaraş Lisesini bitirdim. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümünden 2015 yılında mezun oldum. Pedagojik Formasyon aldım. Kırıkkale Osmangazi Anadolu Lisesi'nde 14 öğretmenlik stajı yaptım. B1 kurunda İngilizce sertifikam var ve Orta Düzey İngilizce biliyorum. Şu an üniversite ikinci sınıfta okuyan kız kardeşim ve ben olmak üzere, iki kız kardeşiz. Annem ev hanımı, babam emeklidir. Babam 1999-2004 yılları arasında Kahramanmaraş Karadere Kasabası'nda belediye başkanlığı yapmıştır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HİKMET CAN

  1983 YILINDA KAHRAMANMARAŞ İLİNDE DÜNYAYA GELDİM 2009 YILINDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM 11 YILDIR KAHRAMANMARAŞ BARO BAŞKANLIĞINDA ÇALIŞMAKTAYIM EVLİ VE BİR ERKEK ÇOCUĞU BABASIYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İBRAHİM GÜL

  1975 YILINDA KAHRAMANMARAŞ'TA DOĞDUM.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ KAHRAMANMARAŞ'TA TAMAMLADIM.1995 YILINDA KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNİ KAZANDIM.2001 YILINDA ZİRAAT MÜHENDİSİ OLARAK MEZUN OLDUM.DAHA SONRA KSÜ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ İŞLETME ANA BİLİM DALINDA YÜKSEK LİSANS YAPTIM.2000 YILINDA SANAYİ VE TİCARET BAKANLIĞI'NIN AÇMIŞ OLDUĞU SINAVI BAŞARIYLA VEREREK TİCARET BORSASI AJAN BELGESİNİ ALMAYA HAK KAZANDIM.ŞUAN HALEN İSKUR TARIM ÜRÜNLERİ TİC.VE SAN.A.Ş. 'DE SORUMLU ZİRAAT MÜHENDİSİ VE İŞLETME MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KEVSER ARDIÇ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET BİLİCİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET CİHAT SEZAL

  8 Mayıs 1980 yılında Kahramanmaraş’ta doğan Mehmet Cihat SEZAL,ilkokulu Atatürk İlköğretim Okulunda,ortaokulu Kahramanmaraş Ortaokulunda okuduktan sonra lise öğrenimine Fatih Lisesi’nde devam etti.Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İşletme Fakültesinden 2002 yılında mezun oldu.Kamu Yönetimi Yüksek Lisansını ise 2013 yılında tamamladı. 2004 yılında Ak Parti Gençlik Kollarında başkan yardımcılığı ile siyasi hayata adım atan Sezal,2009-2012 yılları arasında il yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu.Yine 2014 yılında il yönetim kurulu üyeliği ve 12 Şubat İlçe Koordinatörlüğü görevlerine getirilen Sezal ,Ak Parti Siyaset Akademisi Genel Siyaset programını da başarıyla tamamladı. İş hayatına 2002 yılında Kipaş Holding’te yönetici yardımcısı olarak başlayan Mehmet Cihat Sezal,2004 yılında kendi şirketini kurarak sigorta sektöründe faaliyet göstermeye başladı ve birkaç sene içerisinde bağlı bulunduğu şirkette Türkiye Birinciliği Ödülünü almayı başardı. 19 Ocak 2013 yılında KASİAD Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçilen Sezal, halen KASİAD ‘ta başkan vekilliği görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk sahibi olan Sezal , halen Kahramanmaraş’ta ikamet etmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MÜCAHİT KARA

  Mücahit KARA 1988, Merkez, Kahramanmaras doğumludur . Lise tahsilini İbrahim Çalık lisesinde tamamladı. Sonrasında İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi ve idari bilimler Fakültesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında sivil toplum kuruluslarinda gönüllülük esasli hizmetlerde bulundu. Askerlik vazifesini yaptıktan sonra Kahramanmaras Merkez'de faaliyetlerini sürdüren aile şirketinde yönetici olarak görev yapmaktadir.Akparti Onikişubat ilçe kurucu yönetim kurulu kurucu üyeliği, ilçe başkan yardımcılığı sekreterlik ve 13 aralık 2014 ilçe kongresinden sonra dış ilişkiler başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur .Şimdi de Ak parti il başkan yardımcılığı Tanıtım Medya başkanlığı görevinde bulunmaktadır. Ekip calismasi ve takim ruhu gibi alanlarda kendini gelistirmistir. Orta derece İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMED RAMAZANOĞLU

  1982 YILINDA KAHRAMANMARAŞ'TA DOĞDUM. İLK VE ORTA ÖĞRENIMINI KAHRAMANMARAŞ'TA LISEYI KAYSERI'DE TAMAMLADIM. 2001 YILINDA İSTANBUL ÜNIVERITESI ECZACILIK FAKÜLTESI'NE GIRDİM. 2005 YILINDA MEZUN OLDUKTAN SONRA 2005 YILINDA HALEN SAHIBI VE MESUL MÜDÜRÜ BULUNDUĞUM RAMAZANOĞLU ECZANESI'NI AÇTIM.2009-2011 YILLARI ARASI ECZACI ODASI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTIM.2015 ŞUBAT AYINDAKİ AK PARTİ KONGRESİNDE YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM.2015 EKİM AYINDANDAN BU YANA KAHRAMANMARAŞ ECZACI ODASI GENEL SEKRETERLİĞİ GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.EVLI VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMED VEHBİ ASLANTÜRK

  25 / 07 / 1987 KAHRAMANMARAŞ MERKEZ DOĞUMLUYUM. EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYIM. LİSE MEZUNUYUM. ASKERLİĞİMİ ORDU İL JANDARMA KOMUTANLIĞINDA JANDARMA OLARAK YAPTIM.2006 YILINDAN BERİ ASLANTÜRKLER LTD ŞTİ DE ;PHILIP MORRIS DE VE MITSUBISHI YETKİLİ BAYİNDE GÖREV ALDIM. ŞUAN SHELL AKARYAKIT İSTASYONUNDA MÜDÜR OLARAK GÖREVİMİ DEVAM ETTİRMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMET ŞİRİKÇİ

  1977 KAHRAMANMARAŞ DOĞUMLUYUM.İLKOKULDAN SONRA ÇUKUROVA ELEKTRİK ANADOLU LİSESİNİ BİTİRDİM.AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNDEN 2000 YILINDA MEZUN OLDUM. KENDİ İŞİMLE İŞTİGAL ETMEKTEYİM. MÜSİAD YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, KASİAD ÜYELİĞİ VE ANADOLU LİSESİ MEZUNLAR DERNEĞİNDE BAŞKANLIK GÖREVLERİNDE BULUNDUM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.ORTA DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM. AKPARTİ DE GENÇLİK KOLLARI VE İL YÖNETİMİNDE GÖREVLERİM OLDU.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHİTTİN BOLAT

  1962 tarihinde K.Maraş'ta doğdum.İlk,Orta ve Lise öğrenimimi K.Maraş'ta tamamladım.1984 yılında Aile şirketimizde ticarete başladım ve halen Hazır Giyim-Mobilya-Beyazeşya-Ulaşım ve Ilıca bölgesinde Otel işletmeciliği alanında faaliyet göstermekteyim.2009 yılında Ak Parti ilçe yönetim kurulunda göreve başladım.12 Şubat İlçe Başkanlığı kurucu üyesiyim.2013-2015 yılları arasında 12 Şubat İlçe Başkan Yardımcılığı yaptım.Evli 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA BÜYÜKDERELİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ÇİÇEK

  17.11.1977 Tarihinde Kahramanmaraş’ta doğdu. Akdeniz Üniversitesi , iktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Akabinde Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İ.İ.B.F. Kamu Yönetimi Bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Bioteknoloji alanında, Özel sektörde, Bölge Müdürü olarak çalışıyor. İyi derecede İngilizce biliyor. Evli ve iki çocuk babası.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NESİBE ÖZDEMİR GÖNEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURSENİ ALAGÖZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER ÖZDEMİR

  05.01.1955 YILINDA KAHRAMANMARAŞ MERKEZ TOPÇALI KÖYÜNDE DOĞDUM. İLKOKULU AYNI KÖYDE BİTİRDİM, ORTA ÖĞRENİMİMİ KAHRAMANMARAŞ İMAM-HATİP VE KAHRAMANMARAŞ LİSESİNDE BİTİRDİM.1975-1993 YILINDA ARASA CAMİ VE HACI RAMAZAN CAMİ İMAM HATİPLİĞİ YAPTIM.1993-2003 YILLARI ARASINDA 100.YIL İLKÖĞRETİM AKULUNDA GÖREV YAPTIM.100.YIL İLKÖĞRETİM OKULUNDAN EMEKLİ OLDUM.ŞUANDA İLÇE GARAJINDA ESNAFLIK YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ORHAN BÜYÜKÇAPAR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZKAN MUSLU

  14.01.1978 doğdum İlk ,Orta ve Lise Eğitimimi Kahramanmaraş İli Türkoğlu İlçesinde tamamladım. 1996 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde başladığım Hukuk Eğitimimi 2001 yılında tamamladım. Avukatlık Stajı ve Askerlik vazifemi tamamladıktan sonra 2003 yılında kendi açmış olduğum büromda Serbest Avukat olarak çalışmaya başladım. Meslek hayatım boyunca , hem kendi adıma açtığım hukuk bürosunda ve hem de sonradan ortak olarak çalıştığım Hukuk Bürosunda Kahramanmaraş Merkezde faaliyet gösteren bazı yerel firmalar , Kamu Kurumu niteliğindeki kuruluşlar ile Memur-Sen Kahramanmaraş İl Başkanlığı’nın Avukatlığını üstlendim. Halen, Kahramanmaraş Barosunda Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktayım. İlim Yayma Cemiyeti ve Anadolu Gençlik Derneğinde de aktif olarak Sivil Toplum faaliyetleri yürütmekteyim. 2015 Yılında yaklaşık 1 yıl süreyle Ak Parti Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Yönetiminde Başkan Yardımcısı olarak görev aldım. 2016 Yılında İl Başkanlığında yaşanan değişiklikle , yeni oluşturulan Ak Parti İl Yönetiminde tarafıma Yönetim Kurulu üyeliği tevdii edilmiştir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RABİA PALABIYIK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RIFAT KANTARCI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEFER KILIÇ

  1954 YILINDAAFŞINDE DOGDUM.ORTA ÖGRETIMIMI AFŞINDE LISEYI K.MARAŞDA BITIRDIMURFA MESLEK YÜKSEK OKULU IDARI BÖLÜMÜNDE MEZUN OLDU.22 YIL TÜRKIYE IŞKURUMU 6 YIL VALILIK MAHALI IDARELERDE ÇALIŞTIM ŞUAN EMEKLIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SELÇUK KOSKA

  1980 Yılında Kahramanmaraş’ta doğdum. İlk Orta ve Lise Öğrenimimi Kahramanmaraş’ta Tamamladım. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini Bitirdim. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Akademisi İşletme Dalında Yüksek Lisansımı Tamamladım. Halen Özel Bir Mali Müşavirlik Ofisinde Mali Müşavir Olarak Görev Yapmaktayım. Orta Derecede İngilizce Bilmekteyim evli ve Bir Çoçuk Babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞERİFE BEYZA DEMİRKOL

  1978 yılında K.Maraş"ta doğdum. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrenimimi K.Maraş'ta tamamladım. Evli ve 3 çocuk annesiyim. Siyasetle iç içe olan bir aileye mensubum. Şu an AK Parti K. Maraş İl Yönetim Kurulu üyesinin.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TAHSİN GÖZÜKARA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TURAN ÇELEBİ

  18.10.1974 Almanya doğumluyum. İlk, Orta ve Lise eğitimimi K.Maraş’ ta tamamladım. Üniversite eğitimim, Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme (İşletme Yönetimi ve Pazarlama) bölümü mezunuyum. Uzun yıllar İlaç firmasında saha sorumlusu ve bölge müdürü olarak çalıştım. Sonrasında Özel Hastanelerde yönetici olarak görev aldım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÜMİT ÖZGE

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YAŞAR İSTER

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YAŞAR KANBUR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YASİN TOLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YUSUF BAYRAM ÖZPINAR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZAHİDE TURAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZEKERİYA DAĞ