• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  AHMET SAKA

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  AHMET ALICI

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  MUHAMMED NECMEDDİN SERTPOLAT

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  HAKAN DERELİ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  İMİRZE DEMİR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  AHMET SERKAN TANRIVERDİ

  1976 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk , Orta ve Lise öğrenimini Kahramanmaraş’ta sırasıyla Atatürk ilkokulu, Kahramanmaraş Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2000 - 2001 yılları arası Amerika’da Colorado State University’de Dil eğitimi aldı. 2002 yılında Lutuf Mensucat A.Ş.’de iş hayatına başladı. 2004 – 2009 ve 2009 – 2014 Yılları arasında iki dönem Ak Parti Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulundu. Halen Lutuf Mensucat A.Ş. Genel Müdürü , Arateks A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği ve KASİAD (Kahramanmaraş Sanayici ve İş Adamları Derneği) Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmekte olup Evli ve iki çocuk babasıdır. .

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  ATİLA GELEBEK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  MEHMET CİHAT SEZAL

  8 Mayıs 1980 yılında Kahramanmaraş’ta doğan Mehmet Cihat SEZAL,ilkokulu Atatürk İlköğretim Okulunda,ortaokulu Kahramanmaraş Ortaokulunda okuduktan sonra lise öğrenimine Fatih Lisesi’nde devam etti.Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İşletme Fakültesinden 2002 yılında mezun oldu.Kamu Yönetimi Yüksek Lisansını ise 2013 yılında tamamladı. 2004 yılında Ak Parti Gençlik Kollarında başkan yardımcılığı ile siyasi hayata adım atan Sezal,2009-2012 yılları arasında il yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu.Yine 2014 yılında il yönetim kurulu üyeliği ve 12 Şubat İlçe Koordinatörlüğü görevlerine getirilen Sezal ,Ak Parti Siyaset Akademisi Genel Siyaset programını da başarıyla tamamladı. İş hayatına 2002 yılında Kipaş Holding’te yönetici yardımcısı olarak başlayan Mehmet Cihat Sezal,2004 yılında kendi şirketini kurarak sigorta sektöründe faaliyet göstermeye başladı ve birkaç sene içerisinde bağlı bulunduğu şirkette Türkiye Birinciliği Ödülünü almayı başardı. 19 Ocak 2013 yılında KASİAD Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçilen Sezal, halen KASİAD ‘ta başkan vekilliği görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk sahibi olan Sezal , halen Kahramanmaraş’ta ikamet etmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  HANİFİ COŞKUN AĞDUR

  1978 K.Maraş merkez ilçesi doğumluyum. İlköğretimi Karamanlı İlkokulu’nda, orta öğrenimimi Lise öğrenimimi Kahramanmaraş Fatih Lisesinde başlayarak son dönemimi İbrahim çalık lisesinde okuyarak yaptım. Daha sonra Süleyman Demirel üniversitesi harita kadastro bölümünü kazandım. Öğrenim aşamasında almış olduğum kararla öğrenimimi yarıda kesip iş hayatına atıldım. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü kazanarak Üniversite öğretimine tekrar başladım. MASTER İnşaat Tekstil san ve Tic Ltd. Şti.ve MARSÜT Hayvancılık Tarım Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. lerinin hissedarlarındanım ve halen MASTER inşaat Tekstil san ve Tic Ltd. Şti. ‘nde üst düzey yöneticilik yapmaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  CÜNEYT DOĞAN

  1969 doğumluyum. Gaziantep Üniversitesi İşletme Fakültesinde okudum. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Bağımsız denetçiyim. Evli ve bir çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  ENDER UMUT PAPUÇÇU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  AHMET DEMİRKOL

  1978 Kahramanmaraş doğumlu. Ailesine ait makina imalatı yapan şirketin 15 yıldır yöneticiliğini yapıyor. Halen Demirkol Makina Sanayi ve Tic. Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Üyesi. Evli ve 2 çocuk babası.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  NURSENİ ALAGÖZ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  AZİZ GÜMÜŞ

  15.4.1971 yılı Kahramanmaraş doğumluyum ilk orta ve lise eğitimimi Kahramanmaraş'ta tamamladım anadolu üniversitesi Yönetim ve organizasyon bölümünden terkettim evli ve dört çocuk babasıyım halen işletmecilik yapmaktayım