• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  RIFAT KANTARCI

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  FATİH IŞIK

  İŞ KARİYERİ: Kahramanmaraş da Tekstil sektöründe faaliyet gösteren Karacasu Tekstil Tic. ve San. Aş.de 1998 yılında iş hayatıma başladım halen bu firmada görevime Genel Müdür olarak devam emekteyim. İşletme uzmanı olarak başladığım iş hayatımda 2 yıl bu görevi sürdürdüm arkasından 3 yıl Planlama Müdürü olarak, 4 yıl İş Geliştirme ve Ticaret Müdürü olarak görev yaptım. 2007 yılından bu yana Genel Müdür olarak görevime devam etmekteyim. SİYASET KARİYERİ: Öğrencilik yıllarımda Refah Partisinde Gençlik faaliyetlerinde bulundum,Fazilet Partisinde Aksu Mahalle Başkanlığı ardından İl gençlik kolları Başkan yardımcılığı yaptım. Ak Partimizin kurulmasından Sonra gerçekleşen Kahramanmaraş 1.Olagan Kongresinde İl Yönetim Kuruluna seçildim, 2.Olagan Kongrede İl Yönetim Kurulu görevine tekrar seçildikten sonra 2009 yılına kadar bu görevimi sürdürdüm. 2009/2013 yılları arasında Teşkilatta normal üye olarak görevime devam ettim. 2013 yılında İlimizin Büyükşehir statüsüne kavuşmasından sonra kurulan Onikişubat İlçesi Kurucu Yönetim Kurulunda görev aldım, Teşkilat Başkanlığı,Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevini yürüttüm. Cumhurbaşkanlığı Seçiminde İlçe SKM başkanı olarak görev yaptım. İlçemizin 1. Olağan Kongresinde tekrar İlçe Yönetim kurulunda görev alarak 2016 ocak ayına kadar İlçe Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevini yürütmekte iken 2016 ocak ayında yeni atanan İl yönetim kuruluna seçildim. İl Başkan yardımcısı olarak görevimi sürdürmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  MEHMET CİHAT SEZAL

  8 Mayıs 1980 yılında Kahramanmaraş’ta doğan Mehmet Cihat SEZAL,ilkokulu Atatürk İlköğretim Okulunda,ortaokulu Kahramanmaraş Ortaokulunda okuduktan sonra lise öğrenimine Fatih Lisesi’nde devam etti.Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İşletme Fakültesinden 2002 yılında mezun oldu.Kamu Yönetimi Yüksek Lisansını ise 2013 yılında tamamladı. 2004 yılında Ak Parti Gençlik Kollarında başkan yardımcılığı ile siyasi hayata adım atan Sezal,2009-2012 yılları arasında il yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu.Yine 2014 yılında il yönetim kurulu üyeliği ve 12 Şubat İlçe Koordinatörlüğü görevlerine getirilen Sezal ,Ak Parti Siyaset Akademisi Genel Siyaset programını da başarıyla tamamladı. İş hayatına 2002 yılında Kipaş Holding’te yönetici yardımcısı olarak başlayan Mehmet Cihat Sezal,2004 yılında kendi şirketini kurarak sigorta sektöründe faaliyet göstermeye başladı ve birkaç sene içerisinde bağlı bulunduğu şirkette Türkiye Birinciliği Ödülünü almayı başardı. 19 Ocak 2013 yılında KASİAD Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçilen Sezal, halen KASİAD ‘ta başkan vekilliği görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk sahibi olan Sezal , halen Kahramanmaraş’ta ikamet etmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MÜCAHİT KARA

  Mücahit KARA 1988, Merkez, Kahramanmaras doğumludur . Lise tahsilini İbrahim Çalık lisesinde tamamladı. Sonrasında İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi ve idari bilimler Fakültesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında sivil toplum kuruluslarinda gönüllülük esasli hizmetlerde bulundu. Askerlik vazifesini yaptıktan sonra Kahramanmaras Merkez'de faaliyetlerini sürdüren aile şirketinde yönetici olarak görev yapmaktadir.Akparti Onikişubat ilçe kurucu yönetim kurulu kurucu üyeliği, ilçe başkan yardımcılığı sekreterlik ve 13 aralık 2014 ilçe kongresinden sonra dış ilişkiler başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur .Şimdi de Ak parti il başkan yardımcılığı Tanıtım Medya başkanlığı görevinde bulunmaktadır. Ekip calismasi ve takim ruhu gibi alanlarda kendini gelistirmistir. Orta derece İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ÖZKAN MUSLU

  14.01.1978 doğdum İlk ,Orta ve Lise Eğitimimi Kahramanmaraş İli Türkoğlu İlçesinde tamamladım. 1996 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde başladığım Hukuk Eğitimimi 2001 yılında tamamladım. Avukatlık Stajı ve Askerlik vazifemi tamamladıktan sonra 2003 yılında kendi açmış olduğum büromda Serbest Avukat olarak çalışmaya başladım. Meslek hayatım boyunca , hem kendi adıma açtığım hukuk bürosunda ve hem de sonradan ortak olarak çalıştığım Hukuk Bürosunda Kahramanmaraş Merkezde faaliyet gösteren bazı yerel firmalar , Kamu Kurumu niteliğindeki kuruluşlar ile Memur-Sen Kahramanmaraş İl Başkanlığı’nın Avukatlığını üstlendim. Halen, Kahramanmaraş Barosunda Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktayım. İlim Yayma Cemiyeti ve Anadolu Gençlik Derneğinde de aktif olarak Sivil Toplum faaliyetleri yürütmekteyim. 2015 Yılında yaklaşık 1 yıl süreyle Ak Parti Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Yönetiminde Başkan Yardımcısı olarak görev aldım. 2016 Yılında İl Başkanlığında yaşanan değişiklikle , yeni oluşturulan Ak Parti İl Yönetiminde tarafıma Yönetim Kurulu üyeliği tevdii edilmiştir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  MUSTAFA BÜYÜKDERELİ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  AHMET SERKAN TANRIVERDİ

  1976 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk , Orta ve Lise öğrenimini Kahramanmaraş’ta sırasıyla Atatürk ilkokulu, Kahramanmaraş Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2000 - 2001 yılları arası Amerika’da Colorado State University’de Dil eğitimi aldı. 2002 yılında Lutuf Mensucat A.Ş.’de iş hayatına başladı. 2004 – 2009 ve 2009 – 2014 Yılları arasında iki dönem Ak Parti Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulundu. Halen Lutuf Mensucat A.Ş. Genel Müdürü , Arateks A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği ve KASİAD (Kahramanmaraş Sanayici ve İş Adamları Derneği) Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmekte olup Evli ve iki çocuk babasıdır. .

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  HANİFİ COŞKUN AĞDUR

  1978 K.Maraş merkez ilçesi doğumluyum. İlköğretimi Karamanlı İlkokulu’nda, orta öğrenimimi Lise öğrenimimi Kahramanmaraş Fatih Lisesinde başlayarak son dönemimi İbrahim çalık lisesinde okuyarak yaptım. Daha sonra Süleyman Demirel üniversitesi harita kadastro bölümünü kazandım. Öğrenim aşamasında almış olduğum kararla öğrenimimi yarıda kesip iş hayatına atıldım. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü kazanarak Üniversite öğretimine tekrar başladım. MASTER İnşaat Tekstil san ve Tic Ltd. Şti.ve MARSÜT Hayvancılık Tarım Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. lerinin hissedarlarındanım ve halen MASTER inşaat Tekstil san ve Tic Ltd. Şti. ‘nde üst düzey yöneticilik yapmaktayım. Evli ve iki çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  NESİBE ÖZDEMİR GÖNEN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  SELÇUK KOSKA

  1980 Yılında Kahramanmaraş’ta doğdum. İlk Orta ve Lise Öğrenimimi Kahramanmaraş’ta Tamamladım. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini Bitirdim. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Akademisi İşletme Dalında Yüksek Lisansımı Tamamladım. Halen Özel Bir Mali Müşavirlik Ofisinde Mali Müşavir Olarak Görev Yapmaktayım. Orta Derecede İngilizce Bilmekteyim evli ve Bir Çoçuk Babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  HAKAN DERELİ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  ENDER UMUT PAPUÇÇU

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  MUHAMMET ŞİRİKÇİ

  1977 KAHRAMANMARAŞ DOĞUMLUYUM.İLKOKULDAN SONRA ÇUKUROVA ELEKTRİK ANADOLU LİSESİNİ BİTİRDİM.AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNDEN 2000 YILINDA MEZUN OLDUM. KENDİ İŞİMLE İŞTİGAL ETMEKTEYİM. MÜSİAD YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, KASİAD ÜYELİĞİ VE ANADOLU LİSESİ MEZUNLAR DERNEĞİNDE BAŞKANLIK GÖREVLERİNDE BULUNDUM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.ORTA DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM. AKPARTİ DE GENÇLİK KOLLARI VE İL YÖNETİMİNDE GÖREVLERİM OLDU.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  AZİZ GÜMÜŞ

  15.4.1971 yılı Kahramanmaraş doğumluyum ilk orta ve lise eğitimimi Kahramanmaraş'ta tamamladım anadolu üniversitesi Yönetim ve organizasyon bölümünden terkettim evli ve dört çocuk babasıyım halen işletmecilik yapmaktayım