• ×

  İlçe Başkanı

  HARUN ESKİGÜN

  Pazarcık

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN SUNGUR

  Elbistan

  19 mayıs 1977 Elbistan Çatova Mahallesinde doğdum. Evli ve 2 Çocuk babasıyım. Doğduğum ve Büyüdüğüm Yer Olan ELBİSTAN da Avukat olarak mesleğimi devam ettirmekteyim. haziran 2010 da seçim işleri başkanı olarak yunus kaan kısaca başkanlığında yürütme kurulu üyeliğine seçildim. göreve geldikten 7 sene boyunca çeşitli olarak ilçe yürütme ve yönetim kurulu üyesi olarak görevlerde bulundum ve en son yapılan 6. olağan ilçe kongresinde Elbistan İlçe Başkanı olarak göreve atandım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSMAİL SAFİ

  Afşin

  1971 Afşin doğumluyum İlkokulu Küçüktatlar İlkokulunda orta ve liseyi Düziçi Öğretmen Lisesinde okudum.Üniversiteyi Marmara Hukuk Fakültesinde okudum 1994 yılında hukuk fakültesinden mezun oldum. 1995 yılında avukatlık stajı yaptım 1996 yılında kısa dönem askerlik yaptım. 1997 yılından beri serbest avukatlık yapıyorum.30 MART 2014 yılında Afşin Ak Partiden Belediye Meclis üyesi seçildim. 18 Ocak 2018 yılında Afşin ak Parti İlçe Başkanı olarak görevlendirildim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET BERK

  Çağlayancerit

  15.04.1986 YILINDA KAHRAMANMARAŞ ÇAĞLAYANCERİT İLÇESİNDE DOĞDU. İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ ÇAĞLAYANCERİT,TE TAMAMLADIKTAN SONRA 2006 YILINDA ASKERLİK GÖREVİMİ YAPTIM. 2005 YILINDAN SONRA TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDE ESNAFLIK YAPMAKTAYIM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET İNAN

  Nurhak

  01/02/1992 yılında Nurhak da doğdum . İlköğretim ve lise eğitimini nurhakta tamamladım.2010 yılında Ankara üniversitesi eczacılık fakültesini kazandım ve 2015 de mezun oldum. 2016 yılında da nurhakta inan Eczanesi olarak Eczanemi açtım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞAHİN AVŞAROĞLU

  Dulkadiroğlu

  16.11.1971 YILINDA KAHRAMANMARAŞ MERKEZ'DE DOĞDUM. İLK-ORTAVE LİSEYİ KAHRAMANMARAŞ'TA OKUDUM.ÜNİVERSİE EĞİTİMİMİ, GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE TAMAMLADIM.ÜNİVRSİTEDE BİR YIL HAZIRLIK İNGİLİZCE VE DÖRT YIL İNGİLİZCE OLARAK MÜHENDİSLİK EĞİTİMİ ALDIM.1994 YILINDA MEZUN OLDUM.1994-1996 YILLARI ARASINDA M.S.B. ASKERLİK DAİRE BAŞKANLIĞINDA İNŞAAT MÜH.SUBAYLIĞI YAPTIM.1996 YILINDA KAHRAMANMARAŞ'A DÖNDÜM HALEN SERBEST İNŞAAT MÜHENDİSİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.EVLİYİM, İKİ OĞLUM VAR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YUNUS EMRE DALKIRAN

  Andırın

  YUNUS EMRE DALKIRAN 1984 yılında Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde doğdu. Lise öğrenimini Andırında tamamladı. Baba mesleği olan Esnaflık işini devam ettirdi. AK Parti Gençlik Kollarında siyasete başladı. AK Parti Andırın Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı. Daha sonra Andırın Ak parti ilçe teşkilatında Teşkilatlandırma başkanı olarak görev aldı. 2017 yılında Andırın İlçe Başkanlığı görevine atandı. Ak Parti Andırın 6. olağan kongrede AK Parti Andırın İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Yunus Emre Dalkıran evli ve bir çocuk babasıdır.