• Mahir Ünal, AK Parti’nin Kuruluş Yıl Dönümünde Konuştu

  AK Parti'nin kuruluşunun 16. yılı kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerinde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Allah bu milletin önünü her daim açık etsin ve Rabbim AK Parti'ye 2023,2053 ve 2071 hedeflerini gerçekleştirmeyi nasip etsin" dedi.
  Türkçe
 • Mahir Ünal’dan Kılıçdaroğlu’na tepki: Lobilerin sözcüsü gibi

  CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Alman Focus dergisine yaptığı açıklamalara tepki gösteren AK Parti Sözcüsü Ünal, "Türkiye ve Erdoğan karşı lobilerin sözcüsü gibi davranıyor" dedi. Galatasaray'ın eski oyuncusu Sneijder'ın, "Türkiye son derece güvenli bir ülkedir" sözlerini hatırlatan Ünal, "Maalesef CHP bu hassasiyeti dahi gösterememiştir" ifadelerini kullandı.
  Türkçe
 • Erol Kaya: “Belediye Başkanlarımızdan Ruhu İmar Edecek Çalışma Arzuluyoruz”

  AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, “Belediye başkanlarımızdan Türkiye’de sadece mekanı inşa etmek değil, aynı zamanda ruhu imar etmekle ilgili, ihya etmekle ilgili çalışma arzuluyoruz” dedi.
  Türkçe
 • Mahir Ünal, “Herhangi bir şekilde erken seçim düşünmüyoruz”

  AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, NTV yayınında "Herhangi bir şekilde erken seçim düşünmüyoruz" açıklaması yaptı.
  Türkçe
 • MAHİR ÜNAL: “AFŞİN VE ELBİSTAN’A DOĞALGAZ BU KIŞ ULAŞACAK”

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Afşin ve Elbistan'ın doğalgaza kavuşturulması konusunda gelinen son durum hakkında bilgiler verdi.
  Türkçe
 • Mahir Ünal’dan Kılıçdaroğlu’na: Yoksa sen Avrupa’nın sözcüsü müsün?

  Kılıçdaroğlu'nun verdiği demeçte Türkiye'yi eleştirdiğine işaret eden Mahir Ünal, "Sen bu milletin sözcüsü müsün? Yoksa sen Avrupa'nın sözcüsü müsün?" ifadelerini kullandı.
  Türkçe
 • Milletvekili Celalettin Güvenç, Gençlerle Bir Araya Geldi

  Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili aynı zamanda Türkiye Büyük Millet Meclisi İç İşleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze 07 Ağustos 2017 tarihinde bir ziyaret gerçekleştirdi.
  Türkçe